چی سات یک مارکت پلیس برای خرید و فروش اینترنتی هست که فروشندگان از هر صنفی برای نمایش و فروش محصولات خودشون می تونن رایگان فروشگاه ایجاد کنن

 • بازار مارکت پلیس چی هست؟

  مارکت پلیس یک نوع بازارچه اینترنتی هست که همه می تونن محصولات خودشون رو برای فروش بذارن، در واقع مارکت پلیس واسط بین خریدار و فروشنده می باشد. در این نوع کسب وکار اینترنتی، شرکت خود اقدام به خرید حجم زیادی از کالا نمیکند. بلکه با ایجاد پنل فروش(فروشگاه) برای فروشندگان امکان فروش را برای ایشان را فراهم می آورد. فروشندگان با پذیرفتن قوانین فروش اقدام به اضافه کردن محصولات خود در مارکت پلیس می کنند. بدین ترتیب فروشنده کالا از طریق این پنل به صورت ناگهانی با گروهی از مشتریانی که همواره به دنبال آنها بوده است دست پیدا خواهد کرد و در آن سو مشتریان نیز کالاهایی که مدتها به دنبال آن بوده اند را به راحتی خریداری خواهند کرد. از نمونه های موفق و جهانی مارکت پلیس می توان به فروشگاه هایی همچون amazan.com,etsy.com و Alibaba اشاره کرد.

 • فروش محصول در چی سات به چه صورت هست؟

  کالاهایی که توسط فروشنده در پنل مدیریت فروشگاه افزوده می شود بالافاصله برای خریداران قابل نمایش خواهد بود چنانچه فروشگاه سفارش اینترنتی را فعال کرده باشد امکان سفارش اینترنتی برای بازدید کنندگان فراهم خواهد بود در غیر اینصورت خریداران با شماره تماسی که فروشنده اعلام کرده بصورت مستقیم جهت خرید تماس خواهند گرفت.

 • فروشنده چطور از فروش محصول مطلع می گردد؟

  به محض ثبت سفارش اینترنتی در چی سات و تایید نهایی آن توسط خریدار یک پیامک سفارش هم برای فروشنده و هم خریدار ارسال می شود. هم چنین در صورت آنلاین بودن فروشنده در چی سات سفارشات جدید بصورت پیغام متنی به ایشان نمایش داده می شود. تمامی این سفارشات از طریق پنل فروشنده با تمام جزییات شامل شماره سفارش، تاریخ و زمان سفارش،‌ اطلاعات ارسال، وضعیت سفارش و مشخصات کالای خریداری شده قابل رویت و پیگیری می باشند.

 • حساب اعتبار فروشنده چی هست؟

  هر فروشنده ای در زمان ایجاد پنل فروش یک حساب اعتبار خواهد داشت که ابتدا مقدار ان صفر تومان می باشد. این حساب اعتبار در پنل فروشنده همیشه قابل رویت می باشد به محض ثبت سفارش اینترنتی و پرداخت وجه توسط خریدار حساب فروشنده به اندازه کل مبلغ سفارش پس از کسر پورسانت چی سات شارژ خواهد شد و بعد از تحویل کالا به خریدار و اطمینان چی سات از رضایت خریدار بالافاصله حساب فروشنده تسویه شده و به حساب شبای ایشان واریز خواهد شد.

 • شیوه پرداخت وجه خرید در چی سات به چه شکل هست؟

  به منظور ایجاد بستر امن و راحت برای خرید و فروش دو نوع شیوه پرداخت در چی سات وجود دارد ۱) پرداخت اینترنتی ۲) پرداخت در محل ، این امکان برای خریداران وجود دارد که پس از خرید کالا و اطیمنان از صحت کالای خریداری شده وجه سفارش را به فروشنده تحویل دهند. .

 • شرایط خرید، ارسال و تحویل کالا همچنین ضمانت برگشت کالا به چه شکل هست ؟

  با توجه به ماهیت یک بازار مارکت پلیس که تعداد زیادی فروشنده اقدام به فروش کالا می نمایند این امکان برای فروشندگان فراهم شده هست که شرایط خرید و فروش را بصورت کاملا مشخص برای خریداران تشریح نمایند. در جزییات هر کالا شرایط ارسال، تحویل،‌ضمانت برگشت بصورت کاملا واضح ذکر می شود. و خریدار ها با مشاهده جزییات شرایط معامله اقدام به خرید می نمایند.

 • تحویل محصول چطور هست

  تحویل محصول هم در شرایط سفارش اینترنتی و هم سفارش مستقیم با فروشنده می باشد و این امکان برای خریداران وجود دارد که با توجه به شرایط معامله که فروشنده ذکر کرده اقدام به برگشت کالا نمایند

چی سات رو به دوستان خود معرفی کنید.